foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+421 43 539 77 02
ocuhladovka@orava.sk
Obec Hladovka

Fotogaléria

Novinky z farnosti

O tom čo sa udialo v posledných dňoch v našej farnosti sa dozviete zo stránok farnosti.

Zo školských lavíc

Aj život žiakov našej základnej a materskej škole je veľmi pestrý. Zúčastňujú sa rôznych aktivít, súťaží, z ktorých si priniesli slušné množstvo ocenení, pripravujú rôzne programy a vystúpenia.... a o tom všetkom sa dozviete z našich školských stránok.

Kto je prítomný?

Práve tu je 40 návštevníkov a žiadni členovia on-line


V roku 2001 sa po prvý krát stretlo okolo viac ako 70 občanov našej obce, medzi ktorými nechýbal ani náš Detský folklórny súbor Goral a detská goralská muzika na páračkách, ktoré v tom roku po prvý krát zorganizoval obecný úrad spolu s členkami Miestneho spolku Červeného kríža. Aj takýmto spôsobom si chceli pripomenúť niektoré z našich tradícií, ktoré sa v 

domácnostiach udržiavali dlhé roky. V sobotu, 20. 1. 2018, sme sa mohli zúčastniť už 18-ty krát na týchto páračkách a maškarnom plese, ktoré opäť tak, ako po všetky predchádzajúce roky, usporiadal Obecný úrad a Miestny spolok Slovenského červeného kríža. Okrem členov - deti a mládeže z Detského folklórneho súboru a mládežníckej goralskej skupiny sa o dobrú náladu počas páračiek postarali aj hostia zo susedného Poľska, dychová hudba z Raciechowic. Tak ako po minulé roky, ani teraz nechýbalo občerstvenie - vynikajúce šišky, pre deti čaj a pre dospelých aj za pohár dobrého vínka. Po páračkách sa v sále kultúrneho domu objavili masky a po krátkom maškarnom plese nasledovala voľná zábava až do neskorej noci. Myslím si, že kto bol, neobanoval. Nakoniec sa o tom môžete presvedčiť aj sami z našich fotografií.

Obec Hladovka


Počet obyvateľov

(k 1. 1. 2022): 1 066

Starosta: PhDr. Marián Brnušák

Obec Hladovka
Hladovka 45
027 13 Hladovka

DIČ: 2020571641
IČO: 00314480

Úradné hodiny:
Po-Pi od 7:30 do 15:30 hod.
(Obed. pres. 12:00 - 12:30 hod.)

Tel.: + 421 43 539 77 02
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ďalšie kontakty

iCagenda - Calendar


Copyright © 2022 Obec Hladovka Rights Reserved.