foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+421 43 539 77 02
ocuhladovka@orava.sk
Obec Hladovka

Fotogaléria

Novinky z farnosti

O tom čo sa udialo v posledných dňoch v našej farnosti sa dozviete zo stránok farnosti.

Zo školských lavíc

Aj život žiakov našej základnej a materskej škole je veľmi pestrý. Zúčastňujú sa rôznych aktivít, súťaží, z ktorých si priniesli slušné množstvo ocenení, pripravujú rôzne programy a vystúpenia.... a o tom všetkom sa dozviete z našich školských stránok.

Kto je prítomný?

Práve tu je 74 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Tak ako po iné roky, aj tento rok sa v našej obci staval máj. Tento rok

však bez akejkoľvek sprievodnej akcie či programu a troška skôr a preto i účasť občanov bola menšia. Dvojdňový hlavný program, pripomenutie si starých tradícií, remesiel a zvykov zachovávaných v súvislosti so stavaním mája, bol tento rok v rámci projektu Krakowiaci a gorali organizovaný v obci Vitanová. Okrem obyvateľov obcí participujúcich na tomto projekte (Hladovka, Vitanová, Čimhová a poľská obec Raciechowice) sa na tejto akcií zúčastnili aj obyvatelia ďalších blízkych obcí a ďalšej partnerskej obce z poľskej gminy Tokarnia, s ktorou majú naše obce družbu už niekoľko rokov. O tom ako to prebiehalo u nás a v rámci projektu potom vo Vitanovej, sa môžete dozvedieť aj z našich fotografií, prípadne kliknite na tento odkaz.

 

Obec Hladovka


Počet obyvateľov

(k 1. 1. 2022): 1 066

Starosta: PhDr. Marián Brnušák

Obec Hladovka
Hladovka 45
027 13 Hladovka

DIČ: 2020571641
IČO: 00314480

Úradné hodiny:
Po-Pi od 7:30 do 15:30 hod.
(Obed. pres. 12:00 - 12:30 hod.)

Tel.: + 421 43 539 77 02
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ďalšie kontakty

iCagenda - Calendar


Copyright © 2022 Obec Hladovka Rights Reserved.