foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+421 43 539 77 02
ocuhladovka@orava.sk
Obec Hladovka

Foto-video

Všetky fotografie a videozáznamy týkajúce sa obce Hladovka nájdete na nasledovných odkazoch.

 

Fotogaléria

Kto je prítomný?

Práve tu je 283 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Vážení a milí spoluobčania.

Prežívame prvé hodiny nového roka, podávame si ruky, vyslovujeme želania pre rok, do ktorého sme vstúpili. Minulý rok je preč, už nedokážeme na ňom nič zmeniť, ale mali by sme sa z neho poučiť. V živote je to tak, že jedno končí a druhé začína. Určite sa ho každý z nás snažil naplniť tak, ako najlepšie vedel, či už v oblasti rodinnej, pracovnej alebo osobnej.
Pri zhodnotení práce v obci môžem skonštatovať, že sa nám podarilo spevniť

miestne komunikácie, zrekonštruovali sme strechu základnej školy 1.-4., obnovili parkety v spoločenských priestoroch...
V nastávajúcom roku prioritou je zateplenie základnej školy, cyklotrasa, úprava pozemku na zberný dvor,obnova domu smútku, spevnenie cesty Poza domy, vysporiadanie pozemkov na ihrisku .
Program obnovy dediny z roku 1994 je naplnený. Ostala nám kanalizácia, ktorú verím, že zrealizujeme v programovom období 2014-2020, keď aj menšie obce budú čerpať eurofondy na tento účel.
Vážení spoluobčania, optimisti si želajú, aby nový rok bol lepší ako minulý
a pesimisti, aby ostal aspoň taký. Ale aj na nás všetkých záleží, aký si ho spravíme, čo urobíme, poradíme aspoň slovom, aby sa v našej obci spokojnejšie žilo.
Využívam túto príležitosť poďakovať sa poslancom, spolupracovníkom,  učiteľom,  dobrovoľnému hasičskému zboru, SČK a všetkým občanom, ktorí akoukoľvek formou a mierou prispeli k zveľadeniu našej obce, obohateniu jej kultúrneho  života, reprezentáciu ako aj o vzdelávanie našich deti, pretože budúcnosť našej obce je hlavne v rukách jej občanov.

Do nového roku Vám prajem: „Nech pokoj, porozumenie a Božia láska zavládne v našich srdciach, aby nový rok priniesol do všetkých domovov mnoho zdravia, šťastia, ľudského tepla a plnosť Božích milostí.“
Vaša starostka

 

Obec Hladovka


Počet obyvateľov

(k 1. 1. 2024): 1 082

Starosta: PhDr. Marián Brnušák

Obec Hladovka
Hladovka 45
027 13 Hladovka

DIČ: 2020571641
IČO: 00314480

Úradné hodiny:
Po-Pi od 7:30 do 15:30 hod.
(Obed. pres. 12:00 - 12:30 hod.)

Tel.: + 421 43 539 77 02
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ďalšie kontakty

  Mobilná aplikácia Moja obec  

iCagenda - Calendar


Copyright © 2024 Obec Hladovka Rights Reserved.