Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Náhodné foto

Fotogalérie
PrihlásenieKto je prítomný?
Aktuálne máme 5 hosťov prítomný

Veľká noc 2014


Láska Zeleného štvrtku, viera Veľkého piatku, nádej Bielej soboty a víťazstvo Veľkonočnej nedele, nech Vás posilní a naplní pokojom a dôverou.
POŽEHNANÉ VEĽKONOČNÉ SVIATKY
Vám praje  starostka

 

Zateplenie budovy ZŠ Hladovka, 17. 4. 2014

Zverejnenie informácie o výsledku vyhodnotenia ponúk a poradia uchádzačov na zateplenie obvodového plášťa a stropu nad III.NP starej budovy Základnej školy v Hladovke: - v prílohe: Výsledok vyhodnotenia ponúk a poradie uchádzačov

 

Výsledky 2 kola volieb prezidenta SR, 29. 3. 2014

V sobotu 29. 3. 2014 sa aj v našej obci konalo 2 kolo volieb prezidenta Slovenskej republiky, ktorého sa zúčastnilo 48,57 % oprávnených voličov našej obce. Obaja kandidáti - Andrej Kiska, Ing., i Robert Fico, doc. JUDr., CSc získali rovnaký počet hlasov - obidvaja po 176 hlasov. Zápisnicu o priebehu a výsledku hlasovania si môžete pozrieť tu.

 

Výsledky volieb prezidenta SR, 15. 3. 2014

V sobotu 15. 3. 2014 sa aj v našej obci konali voľby prezidenta Slovenskej republiky, ktorej sa zúčastnilo 45,65 % oprávnených voličov našej obce. Najviac hlasov získal Jaroslav Procházka, JUDr., PhD - 94 hlasov a Robert Fico, doc. JUDr., CSc - 89 hlasov. Zápisnicu o priebehu a výsledku hlasovania si môžete pozrieť tu.

 

Pozvánka Urbáru, 11. 3. 2014

Pozemkové spoločenstvo urbáru Vás pozýva na zasadnutie valného zhromaždenia, ktoré sa uskutoční dňa 6.4.2014 o 11:00 hod. v sále Kultúrneho domu v budove základnej školy v obci Hladovka. Okrem iného predkladá členom Urbáru upravené Stanovy Pozemkového spoločenstva Urbáru Obce Hladovka, s ktorými sa môžete oboznámiť v tejto prílohe. Svoje pripomienky k stanovám môžete zasielať  E-mailom na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. , alebo doniesť osobne do 4. 4. 2013 do 19:00 hod. do kancelárie urbáru. Viac informácií v prílohe.

 

Verejné zhromaždenie, 2. 3. 2014

V nedeľu 2. 3. 2014 sa od 11:00 hod. v telocvični ZŠ konalo Verejné zhromaždenie obyvateľov obce, ktoré zvolalo obecné zastupiteľstvo za účelom vysvetlenia princípov jednoduchých pozemkových úprav pracovníkmi pozemkového a lesného odboru v Žiline,... a získanie stanoviska občanov k danej problematike.

 

Maškarný ples, 1. 3. 2014

Na sobotu 1. 3. 2014 pripravil MS SČK v Hladovke Fašiangový večer:-) Najskôr to bol schôdza členov Červeného kríža, potom prednáška na tému Zdravá výživa, ktorú si pre prítomných pripravila Bc. Monika Lucká. Potom nasledovala krátka beseda, počas ktorej si mohli prítomní pozrieť zopár video záberov z rôznych akcií obce. Nechýbali ani tradičné šišky a čaj.:-) Všetci sa však tešili na hlavný bod programu, ktorým bol, ako každý rok, maškarný ples. Toho roku bolo masiek menej než po iné roky, no nič to neubralo na zábave prítomných. Po odmaskovaní boli všetky masky odmenené a nasledovala voľná zábava až do skorého rána. Všetky fotografie sú opäť - pre našich obyvateľov už na známej - adrese.

 

Kurz prvej pomoci, 21. a 22. 2. 2014MS SČK v Hladovke organizoval v dňoch 21.2. a 22.2.2014 Základný kurz v poskytovaní prvej pomoci. Školenie viedla certifikovaná inštruktorka Bc. Monika Lucká a Bc. Ľubomíra Števuliaková. Na tomto kurze sa účastníci naučili poskytovať základy laickej prvej pomoci, ktorú si aj prakticky vyskúšali na figurínach. Všeobecné zásady poskytovania prvej pomoci, bezpečnosť pri poskytovaní prvej pomoci, poruchy vedomia, dýchanie z pľúc do pľúc, dusenie, záchvaty, krvácanie,

Čítajte viac...

 
Meniny majú:
Dnes: Marcel
Zajtra: Ervín
Pozajtra: Slavomír
Zo školských lavíc

10. 2. 2014 sa v ZŠ s MŠ konal zápis do I. ročníka pre šk. rok 2014/2015. Podrobnosti, fotografie a video nájde na stránkach školy. Dočítate sa tam tiež o úspechoch našich žiakov na olympiádach a úspechoch aj tých najmenších - škôlkárov v Česko-slovenskej výtvarnej súťaži. Blahoželáme.

Fotografie z Vianočných trhov, ktoré sa konali na našej ZŠsMŠ

Viac informácii na stránkach ZŠ s MŠ

Anketa
Stránku navštevujem